Nauka jazdy w Barlinku

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom rynku, otworzyliśmy mobilny ośrodek nauki jazdy w Barlinku. Odbywają się w nim zarówno szkolenia z nauki jazdy, jak i sam egzamin. Barlinek jest oddalony od Szczecina o około 80 km. Miasto liczy około 15 tys. mieszkańców, co sprawia, że ruch drogowy jest tam znacznie mniej natężony niż w liczącym ponad 402 tys. mieszkańców Szczecinie.

W filii szkoły nauki jazdy w Barlinku rozpoczęliśmy szkolenie skierowane do osób, które mają problem w zdaniu egzaminu państwowego w Szczecinie. Mamy już pierwsze efekty swojej pracy w tym mieście. Jak na razie wszystkie szkolone osoby zdały egzamin na prawo jazdy kat. B w Barlinku za pierwszym razem. Sukcesy każdego z naszych kursantów niezmiernie nas cieszą i motywują do dalszej pracy.

 

Ośrodek szkoleniowy Barlinek — kursy i egzamin

Na zachodniopomorskim rynku szkół nauki jazdy działamy od 12 lat. Przez ten czas poznaliśmy mocne i słabe strony oraz potrzeby naszych kursantów. Dlatego też otworzyliśmy mobilny ośrodek nauki jazdy, który jest filią szczecińskiego MOBIL auto. Barlinek stwarza znacznie spokojniejsze warunki do nauki i szlifowania techniki jazdy.

Atutem miasta jest z pewnością liczba mieszkańców, która jest niemal 27 razy niższa niż w wojewódzkim Szczecinie. Ponadto nie musisz być naszym kursantem, aby skorzystać z oferty, jaką przygotowaliśmy. Nasza kadra złożona z doświadczonych instruktorów i egzaminatorów prowadzi m.in. ekspresowe kursy na prawo jazdy oraz kursy internetowe. Poza pełno wymiarowym kursem zapewniamy także pojedyncze lekcje doszkalające z techniki jazdy lub pomagające opanować konkretne manewry.

Kursy odbywają się od poniedziałku do piątku lub w weekendy. Udostępniamy jazdy samochodami z manualną skrzynią biegów oraz automatyczną. Specjalnie dla Was zakupiliśmy nowiutkiego FIATA PUNTO identycznego jak na egzaminie w Barlinku.

Zapraszamy serdecznie na szkolenie.

+48 732 582 582

Cennik

Oferta Cena
Kurs podstawowy kat.B (e-learning) 3050zł
Kurs podstawowy kat.B z automatyczną skrzynią biegów 3050zł
1 godzina szkolenia uzupełniającego (manual) [pon-pt] 100zł
1 godzina szkolenia uzupełniającego (manual) [weekendy] 120zł
1 godzina szkolenia uzupełniającego (automat) [pon-pt] 100zł
1 godzina szkolenia uzupełniającego (automat) [weekendy] 120zł
Szkolenie na placu manewrowym w WORD Barlinek dopłata 30zł
Podstawienie samochodu na egzamin praktyczny 200zł