Jazdy doszkalające z egzaminatorem

Terminy w jazd dodatkowych w Szczecinie

Sprawdź wolne terminy jazd doszkalających w Barlinku
Data Dzień Tyg. Początek Koniec

5% rabatu
na jazdy doszkalające

Wystaw opinię Google i pokaż potwierdzenie na jazdach z instruktorem lub wyślij na biuro@mobil-auto.pl

Doświadczeni instruktorzy podkreślają, że najlepszym sposobem na opanowanie prawidłowej techniki jazdy, jest uczenie się jej od podstaw na kursie pod okiem profesjonalisty. Wszelkie wcześniejsze próby z tatą, mamą czy bratem przyczyniają się do nabywania złych nawyków, które trudno później skorygować. Jednak niekiedy nawet profesjonalne szkolenie nie wystarcza. Wielu kandydatów na kierowców obawia się, że standardowe 30 godzin jazdy, jakie przewiduje program kursu, to zbyt mało, aby poczuć się pewnie na drodze i na egzaminie.

Jeśli chcesz przećwiczyć swoje umiejętności pod okiem wykwalifikowanego i doświadczonego instruktora, stwarzamy Ci taką możliwość. W MOBIL auto w Szczecinie lub Barlinku możesz wykupić dodatkowe godziny jazd doszkalających przez Internet!. Dowiedz się, ile kosztuje prawo jazdy wnaszym ośrodku oraz ile zapłacisz za jedną godzinę jazdy doszkalającej. O liczbie godzin jazd zdecydujesz samodzielnie. Oferujemy zarówno pojedyncze jazdy w dni powszednie lub w soboty i niedziele, jak i pakiety po 10 godzin. Możesz je realizować samochodem z automatyczną lub manualną skrzynią biegów tak, jak Ci wygodnie.

 

Kiedy warto skorzystać z jazd doszkalających?

Jazdy doszkalające są wygodną formą doskonalenia swoich umiejętności w praktyce. Mogą z nich skorzystać osoby uczące się, jeszcze przed egzaminem na prawo jazdy oraz osoby, które już mają prawo jazdy. Będą też świetnym wyborem w przypadku kierowców, którzy mieli dłuższą przerwę w jeździe i chcą przypomnieć sobie zasady ruchu drogowego i całkowicie bezpiecznie wrócić do aktywnej jazdy. Instruktor z własnym pedałem hamulca daje prawdziwe poczucie bezpieczeństwa i pozwala całkowicie skupić się na drodze i panowaniu nad pojazdem. Ponadto zna aktualne nowelizacje przepisów.

W naszym ośrodku nie ustalamy limitów jazd. Możesz wykupić ich tyle, ile rzeczywiście potrzebujesz. Może być to tylko kilka godzin, aby przyzwyczaić się do jazdy samochodem wyposażonym w automatyczną skrzynię biegów, np. przed zakupem takiego pojazdu. Jazd może być też kilkanaście, choć w przypadku znacznej ilości warto rozważyć przejście pełnego, np. ekspresowego kursu na prawo jazdy. Będzie to prawdopodobnie mniej kosztowne rozwiązanie, a uzyskana wiedza obszerniejsza. Zapraszamy do naszej szkoły jazdy.+48 732 582 582