Wczasy z prawem jazdy w Barlinku

Nie możesz zdać po raz kolejny egzaminu na prawo jazdy? Brakuje Ci czasu na ciągłe dojazdy do Barlinka? Super, ta oferta jest właśnie skierowana do Ciebie!

Zapraszamy na "wczasy z prawem jazdy" w Barlinku (zachodniopomorskie) organizowane przez ośrodek „MOBILauto”.

  • Intensywny kurs prawa jazdy kat. B w ciągu 12 dni.
  • Atrakcyjne połączenie nauki jazdy z relaksem w Barlinku.
  • Profesjonalni instruktorzy z wysoką zdawalnością.
  • Samochody do nauki jazdy - Fiat Punto z manualną skrzynią biegów, Toyota CH-R, Peugeot 206cc z automatyczną skrzynią.

W ciągu 12 dni odbędziesz profesjonalny kurs prawa jazdy kat. B pod okiem byłego egzaminatora, a zdobyte doświadczenie zaowocuje wysoką zdawalnością i znakomitym przygotowaniem do samodzielnej jazdy własnym pojazdem. Jest to nowatorski, a zarazem jedyny taki pomysł w Barlinku łączący aktywny wypoczynek i możliwość uzyskania w tak krótkim czasie wymarzonego prawa jazdy.

Kurs taki wymaga od uczestników dużego zaangażowania i wysiłku, ponieważ muszą oni przyswoić dużą ilość wiedzy w krótkim czasie. Jednak pozytywnym aspektem takiego kursu jest to, że uczestnicy mają intensywny kontakt z instruktorem nauki jazdy, co pozwala na szybsze postępy w nauce.

Oferowany przez nas apartament znajduje się w samym centrum Barlinka, w odległości 300 m od placu egzaminacyjnego i punktu, w którym rozpoczynamy jazdy. Dzięki temu w niezwykle krótkim czasie mogą Państwo dotrzeć na szkolenia, a zaoszczędzone chwile przeznaczyć na relaks w otoczeniu barlineckiej przyrody, uliczek, kawiarni i restauracji.

"Wakacje z prawem jazdy" cieszą się coraz większym powodzeniem wśród naszych klientów. Istnieje możliwość ustalenia z wyprzedzeniem indywidualnego planu pobytu. Zajęcia praktyczne odbywają się na samochodach marki Fiat Punto z manualną skrzynią biegów oraz Toyota CH-R i Peugeot 206cc z automatyczną skrzynią - takimi samymi jak na egzaminie państwowym.