Kursy jazdy — ekspresowe i rozszerzone - Szczecin

Uzyskanie uprawnień do prowadzenia pojazdów osobowych lub niewielkich mikrobusów stwarza okazję do poprawy komfortu przemieszczania się. Często są też wymagane przez pracodawców, dla których kandydat z takimi umiejętnościami jest cenniejszy niż osoba, która nie ma takich uprawnień. Okazje do zatrudnienia na atrakcyjnym stanowisku szybko znikają, dlatego dobrze jest postarać się o prawo jazdy odpowiednio wcześnie, szczególnie że można je uzyskać w krótkim czasie. Jeśli szykujesz się do wyjazdu zagranicznego i chcesz wesprzeć głównego kierowcę na długiej trasie, również zachęcamy do skorzystania z naszej oferty szybkich kursów na prawo jazdy kat. B.

 

Szybkie kursy jazdy i kursy VIP

Ofertę nauki jazdy dostosowujemy do możliwości i ilości czasu, jaką dysponują nasi kandydaci na kierowców. Uczymy dorosłych oraz uczniów, dlatego też nasza elastyczna oferta szkoleniowa obejmuje różne warianty, tak aby każdy mógł uczestniczyć w szkoleniu w komfortowym dla siebie czasie. W pakiecie kursów mamy:

  • ekspresowe kursy na prawo jazdy
  • rozszerzone kursy jazdy
  • kursy VIP — kursy w nietypowych godzinach

Szkolenia prowadzimy w dwóch formach, z których krótsza trwa tylko 15 dni. W tym czasie otrzymujesz kompletną wiedzę z obowiązującego zakresu oraz odbywasz przepisową liczbę jazd. To również idealna propozycja dla osób, które potrzebują szkolenia po zabraniu prawo jazdy. Natomiast jeśli chcesz zyskać pewność doskonałego przygotowania do egzaminu państwowego, zapraszamy Cię na kurs rozszerzony. Dodatkowe 10 godzin zajęć z pewnością pomoże Ci w osiągnięciu sukcesu. W trakcie każdego kursu udzielamy praktycznych rad i wskazówek. Wielu osobom pomogły one w uzyskaniu wymarzonego, pozytywnego wpisu na arkuszu przebiegu egzaminu państwowego.

Chcesz wiedzieć więcej? Skontaktuj się z nami i sprawdź szczegółowy cennik proponowanych kursów.+48 732 582 582