Nauka jazdy w Barlinku

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom rynku, otworzyliśmy mobilny ośrodek nauki jazdy w Barlinku. Odbywają się w nim zarówno szkolenia z nauki jazdy, jak i sam egzamin. Barlinek jest oddalony od Szczecina o około 80 km. Miasto liczy około 15 tys. mieszkańców, co sprawia, że ruch drogowy jest tam znacznie mniej natężony niż w liczącym ponad 402 tys. mieszkańców Szczecinie.

W filii szkoły nauki jazdy w Barlinku rozpoczęliśmy szkolenie skierowane do osób, które mają problem w zdaniu egzaminu państwowego w Szczecinie. Mamy już pierwsze efekty swojej pracy w tym mieście. Jak na razie wszystkie szkolone osoby zdały egzamin na prawo jazdy kat. B w Barlinku za pierwszym razem. Sukcesy każdego z naszych kursantów niezmiernie nas cieszą i motywują do dalszej pracy.


 

Ośrodek szkoleniowy w Barlinku

Na zachodniopomorskim rynku szkół nauki jazdy działamy od 12 lat. Przez ten czas poznaliśmy mocne i słabe strony oraz potrzeby naszych kursantów. Dlatego też otworzyliśmy mobilny ośrodek nauki jazdy, który jest filią szczecińskiego MOBIL auto. Barlinek stwarza znacznie spokojniejsze warunki do nauki i szlifowania techniki jazdy.

Atutem miasta jest z pewnością liczba mieszkańców, która jest niemal 27 razy niższa niż w wojewódzkim Szczecinie. Ponadto nie musisz być naszym kursantem, aby skorzystać z oferty, jaką przygotowaliśmy. Nasza kadra złożona z doświadczonych instruktorów i egzaminatorów prowadzi m.in. ekspresowe kursy na prawo jazdy oraz kursy internetowe. Poza pełno wymiarowym kursem zapewniamy także pojedyncze lekcje doszkalające z techniki jazdy lub pomagające opanować konkretne manewry.

Kursy odbywają się od poniedziałku do piątku lub w weekendy. Udostępniamy jazdy samochodami z manualną oraz automatyczną skrzynią biegów. Specjalnie dla Was zakupiliśmy nowiutką Toyotę Yaris IV z 2023r. identyczną jak na egzaminie państwowym w Barlinku.


 

Kurs na Prawo Jazdy z Automatyczną Skrzynią Biegów - Twój Klucz do Wygodnej i Pewnej Jazdy!

Czy zastanawiałeś się kiedyś nad zdobyciem prawa jazdy, ale obawa przed manualną skrzynią biegów powstrzymuje Cię od podjęcia decyzji? Jeśli tak, mamy dla Ciebie świetną wiadomość: możesz zrobić kurs i zdobyć prawo jazdy na pojeździe z automatyczną skrzynią biegów, a to może być najlepsza decyzja, jaką podjąłeś/aś w swoim życiu motoryzacyjnym.

🚗 Wygoda na Pierwszym Miejscu 🚗

Prawo jazdy na pojazdach z automatyczną skrzynią biegów to gwarancja wygody już od pierwszej lekcji. Nie musisz się martwić o zmianę biegów czy obsługę sprzęgła. To idealne rozwiązanie dla osób, które cenią sobie komfort i chcą poznać udogodnienia nowoczesnych samochodów.


🛣️ Skup się na Nauce Jazdy 🛣️

Brak konieczności ręcznej zmiany biegów oznacza, że możesz pełnią uwagi skupić się na nauce jazdy. Świadomość, że samochód automatyczny dba o zmiany biegów, pozwoli Ci szybciej opanować podstawy jazdy i skupić się na doskonaleniu innych umiejętności.


📷 Wsparcie Wizualne 📷

Nasze pojazdy z automatyczną skrzynią biegów są wyposażone w kamerę cofania i czujniki parkowania. To doskonałe narzędzia, które pomagają w nauce parkowania, pokonywania łuku i manewrowania na trudnych parkingach. Z nami nauka jest łatwiejsza niż kiedykolwiek wcześniej!


🚘 Bezpieczne Nowoczesne Samochody 🚘

Oferujemy kursy na nowych, bezpiecznych i komfortowych pojazdach, takich jak TOYOTA C-HR. To nie tylko gwarancja wygody, ale też nauki na nowoczesnym sprzęcie, który coraz częściej spotyka się na drogach.

📚 Egzamin na Tym Samym Pojeździe 📚

To, co uczysz się na kursie, jest dokładnie tym, na czym zdajesz egzamin praktyczny. Brak niespodzianek i dodatkowego stresu związanego z nieznanym pojazdem. Możesz podejść do egzaminu z pewnością siebie! Jeśli szukasz sposobu na szybkie i komfortowe zdobycie prawa jazdy, kurs na pojazdach z automatyczną skrzynią biegów jest dla Ciebie idealnym rozwiązaniem.

Daj sobie szansę na bezpieczną i wygodną jazdę na drogach!
Skontaktuj się z nami, aby dowiedzieć się więcej o naszej ofercie kursów na pojazdach z automatyczną skrzynią biegów w Barlinku.

Nasz zespół instruktorów jest gotowy, by pomóc Ci rozpocząć swoją przygodę z jazdą!


 

Wczasy z prawem jazdy - nowość

„Wczasy z prawem jazdy z MOBILauto” w Barlinku to oferta dla osób, które chcą w szybkim czasie zdać prawo jazdy i przy okazji odpocząć od dnia codziennego. Oferowany przez nas apartament znajduje się w samym centrum Barlinka, w odległości 300 m od placu egzaminacyjnego i punktu, w którym rozpoczynamy jazdy. Dzięki temu w niezwykle krótkim czasie mogą Państwo dotrzeć na szkolenia, a zaoszczędzone chwile przeznaczyć na relaks w otoczeniu barlineckiej przyrody, uliczek, kawiarni i restauracji.

Dlaczego warto wybrać naszą ofertę?

  • Kurs ekspresowy: Nasz intensywny kurs pozwoli Ci zdobyć prawo jazdy w niesamowicie krótkim czasie. Skupimy się na intensywnej nauce, dostosowanej do Twojego tempa.
  • Doświadczeni instruktorzy: Nasza kadra instruktorska to doświadczeni profesjonaliści, którzy pomogą Ci zrozumieć zasady ruchu drogowego i przygotować się do egzaminu praktycznego.
  • Komfortowe noclegi: Oferujemy wygodne noclegi w komfortowych pokojach w samym sercu Barlinka. To doskonałe miejsce do relaksu po intensywnym dniu nauki.
  • Mniej stresujące warunki: Mniejsze natężenie ruchu, mniejsza liczba uczestników ruchu oraz brak tramwajów przekładają się na mniej stresujące warunki podczas egzaminu. Pomaga to kursantom w lepszym skoncentrowaniu się na samej jeździe i przestrzeganiu przepisów.

Nie zwlekaj z realizacją swojego marzenia o posiadaniu prawa jazdy!
Zapisz się już teraz na kurs prawa jazdy
lub
Umów się na jazdy
Stań się pewnym, kompetentnym kierowcą!

Cennik

Oferta Barlinek Cena
Kurs podstawowy kat. B
Teoria online
3 500zł
Kurs kat.B - uczniowie/studenci
Teoria online
3 400 zł
Kurs podstawowy kat.B z automatyczną skrzynią biegów
Teoria online
3 450zł
Kurs Ekspresowy kat. B ( "Wczasy z prawem jazdy w Barlinku" w 12 dni* )
*Teoria online, cena nie zawiera zakwaterowania
4 300zł
Zakwaterowanie w Barlinku 100zł / doba
1 godzina szkolenia uzupełniającego (manual) [pon-pt] 130zł
1 godzina szkolenia uzupełniającego (manual) [weekendy] 140zł
1 godzina szkolenia uzupełniającego (automat) [pon-pt] 130zł
1 godzina szkolenia uzupełniającego (automat) [weekendy] 140zł
1 godzina szkolenia uzupełniającego [święta oraz dni wolne od pracy] 140zł
Szkolenie na placu manewrowym w WORD Barlinek (dopłata) 40zł
Podstawienie samochodu z automatyczną skrzynią biegów na egzamin praktyczny 200zł
Numer konta: 51 1140 2004 0000 37028 165 1988
blik na nr tel.: 732 582 582

5% rabatu
na jazdy doszkalające

Wystaw opinię Google i pokaż potwierdzenie na jazdach z instruktorem lub wyślij na biuro@mobil-auto.pl

JAZDY DOSZKALAJĄCE W BARLINKU

Trwa ładowanie. Proszę czekać...

Miejsce spotkań dla zajęć praktycznych