Nauka jazdy w Szczecinie - oferta

MOBIL auto jest ośrodkiem szkoleniowym w Szczecinie, którego celem jest jak najlepsze przygotowanie kierowców do prowadzenia pojazdów osobowych. Dzięki wysoko ustawionej poprzeczce nauka jazdy u nas zazwyczaj kończy się sukcesem w postaci zdanego egzaminu państwowego. Wysoką jakość szkoleń potwierdzają opinie uczestników. Kursantom, którzy mają problemy, oferujemy też profesjonalne wsparcie w postaci jazd doszkalających czy kursów rozszerzonych.

Oferta, którą przygotowaliśmy, jest bardzo bogata i urozmaicona. Dzięki temu stwarzamy możliwość skorzystania ze szkoleń szerokiemu gronu zainteresowanych osób – także tych, które są zapracowane, nie posługują się językiem polskim lub też chcą ukończyć szkolenie w jak najkrótszym terminie. Jeśli jesteś zainteresowany naszymi rozwiązaniami, chcesz wiedzieć, ile kosztuje prawo jazdy w Szczecinie, kiedy odbywają się szkolenia na kursach czy też w jakim trybie możesz realizować zajęcia – zachęcamy do zapoznana się ze szczegółowym wykazem wszystkich szkoleń w ofercie. Na zajęcia zapraszamy również osoby po utracie prawa jazdy. Nauka jazdy odbywa się pod kierunkiem doświadczonych instruktorów, w tym również zawodowych egzaminatorów.

Oferujemy:
• szkolenia dla kandydatów na prawo jazdy kategorii B
• kursy ekspresowe i ekspresowe VIP (15 dni),
• kursy rozszerzone (40 godzin),
• kursy na platformie e-learning,
szkolenia po utracie prawa jazdy,
• kursy w języku angielskim i niemieckim (zajęcia teoretyczne na platformie e-learning i praktyczna nauka jazdy),
• wykłady indywidualne,
• jazdy doszkalające (także z egzaminatorem),
• szkolenia dodatkowe (1-10 godzin),
• bezpłatne ćwiczenia umiejętności opanowania nowych testów.

Nowy ośrodek szkoleniowy w Barlinku

Z wielką satysfakcją informujemy, że wychodząc na przeciw oczekiwaniom klienta, otworzyliśmy nową filię Ośrodka Nauki Jazdy MOBIL auto w Barlinku. Nie musisz być naszym kursantem, aby skorzystać z oferty, jaką przygotowaliśmy. Znajdujemy się na rynku już od 10 lat, a nasza kadra składa się przede wszystkim z doświadczonych instruktorek i instruktorów a także egzaminatorów.

Specjalnie dla kursantów zakupiliśmy nowiutkiego Fiata Punto, identycznego jak na egzaminie w Barlinku.
Serdecznie zapraszamy na szkolenie.